SUN2000-50KTL-M3-PF
Invertor on-grid trifazat Huawei SUN2000-50KTL-M3, 50 kW, 50.000 W
1 produs in stoc. Grabeste-te!
Specificații tehnice
Greutate 74,0 kg
Dimensiuni 107,5 × 55,5 × 30,0 cm
Categorie Putere invertor 30-50 kW, 50-100 kW
Putere invertor 50,0 kW
Putere maximă invertor 55,0 kW vârf
Invertor maxim aleatoriu 98,7 %
TIp de unda invertor unda sinusoidala pura
Faza invertor Trifazat
Numar de MPPT 6
Tensiune de lucru MPPT 200-1000 V
Curent de intrare Max. 22,0 A
Tensiune de intrare Max.: 1100 V
Putere nominală de ieșire 50000 W
Curent de iesire Max. 83,6 A la 380 V / 79,4 A la 400 V
Distorsiune armonică totală < 3 %