SUN2000-36KTL-M3-PF
Invertor on-grid trifazat Huawei SUN2000-36KTL-M3, Wlan, 4G, 36 kW
Greutate 43 kg
Dimensiuni 64,0 × 53,0 × 27,0 cm
Categorie Putere invertor 30-50 kW
Putere invertor 36.0 kW
Putere maximă invertor 40.0 kW peak
Randament maxim invertor 98.7 %
TIp de unda invertor unda sinusoidala pura
Faza invertor Trifazat
Numar de MPPT 4
Tensiune de lucru MPPT 200-1000 V
Curent de intrare Max. 26 A
Tensiune de intrare Max.: 1100 V
Putere nominală de ieșire 36000W
Curent de iesire Max. 58.0 A
Distorsiune armonica totala < 3 %