SUN2000-30KTL-M3-PF
Invertor on-grid trifazat Huawei SUN2000-30KTL-M3, Wlan, 4G, 30 kW
1 produs in stoc. Grabeste-te!
Invertor on-grid trifazat Huawei SUN2000-30KTL-M3, Wlan, 4G, 30 kW Huawei SUN2000-30KTL-M3 este un invertor on-grid trifazat care face parte dintr-o serie de produse care utilizează topologia de circuit în trei trepte, randamentul său maxim fiind de până la 98,7%. Rezultatele la testul de fotoni sunt A+/A+ atât la iradianța ridicată, cât și la iradianța medie. Cele patru trackere MPPT cu care este prevăzut acest invertor sunt adaptabile și flexibile pentru un randament extrem de ridicat la instalațiilor fotovoltaice utilizate.
Greutate 43 kg
Dimensiuni 64,0 × 53,0 × 27,0 cm
Categorie Putere invertor 20-30 kW, 30-50 kW
Putere invertor 30.0 kW
Putere maximă invertor 33.0 kW peak
Randament maxim invertor 98.7 %
TIp de unda invertor unda sinusoidala pura
Faza invertor Trifazat
Numar de MPPT 4
Tensiune de lucru MPPT 200-1000 V
Curent de intrare Max. 26 A
Tensiune de intrare Max.: 1100 V
Putere nominală de ieșire 33000 W
Curent de iesire Max. 47.9 A
Distorsiune armonica totala < 3 %