SUN2000-2KTL-L1-PF
Invertor hibrid monofazat Huawei SUN2000-2KTL-L1, 2 kW, 2000 W
Greutate 12,3 kg
Dimensiuni 36,5 × 36,5 × 14,0 cm
Categorie Putere invertor 1-3 kW
Putere invertor 2.0 kW
Putere maximă invertor 3.0 kW peak
Randament maxim invertor 98.3 %
TIp de unda invertor unda sinusoidala pura
Faza invertor Monofazat
Numar de MPPT 2
Tensiune de lucru MPPT 90-560 V
Curent de intrare Max. 12.5 A
Tensiune de intrare Max.: 600 V
Putere nominală de ieșire 2000 W
Curent de iesire Max. 10.0 A
Distorsiune armonica totala ≤ 3 %
Număr de intrări DC 2
Tensiune nominala de intrare 360 V